Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 91
01-03-2015

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
guvidul de Marea Neagra in Germania banber 645708.02.15
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 10421628.12.14
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37161416.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 16102226.07.14
Pescuit Canada adrian007 23183116.06.14
Pescuit in Belgia banber 829230.05.14
Pescuit spania bandolero 327013.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 345002.04.14
Pescuit Belgia pessor 881727.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23202819.08.13
pescuit in Germania chiritar 19565009.08.13

Publicitate

pescuit in turcia dani_f1sh 12255401.08.13
Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13114317.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13169427.04.13
peste spada galateanul 138871616.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10191306.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12410427.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501747Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10246605.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181759929.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121213619.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28142222.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 093614.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9240420.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4228702.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116626007.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111374403.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 080707.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2167709.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26293315.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38327711.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18604727.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408326003.02.11
pe ocean... xxflo 20169823.01.11
Caterinca pippacane 6124422.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21276602.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14243208.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66256921.09.10
Norocul unora.... ciby 12159209.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3488627.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0119319.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3121419.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14421017.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1205901.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16299831.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5306715.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8151402.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0111616.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25386205.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32792518.11.08





Pag: 1 2





Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2015 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii