Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 170
23-05-2015

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
guvidul de Marea Neagra in Germania banber 651008.02.15
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 10430928.12.14
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37165216.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 16106126.07.14
Pescuit Canada adrian007 23188716.06.14
Pescuit in Belgia banber 831030.05.14
Pescuit spania bandolero 329013.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 247402.04.14
Pescuit Belgia pessor 891027.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23206819.08.13
pescuit in Germania chiritar 19605009.08.13

Publicitate

pescuit in turcia dani_f1sh 12259301.08.13
Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13117817.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13189527.04.13
peste spada galateanul 138875116.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10208406.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12438327.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501756Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10253005.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181768429.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121242119.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28147422.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 097114.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9244420.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4230202.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116627807.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111382003.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 082007.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2169909.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26295215.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38329311.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18617027.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408344403.02.11
pe ocean... xxflo 20172323.01.11
Caterinca pippacane 6125822.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21279502.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14244708.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66258421.09.10
Norocul unora.... ciby 12159909.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3493327.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0121519.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3122719.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14426617.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1207201.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16301331.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5311315.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8153202.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0112716.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25393705.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32796218.11.08





Pag: 1 2





Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2015 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii
PageRank Checker