Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 229
26-07-2016

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
guvidul de Marea Neagra in Germania banber 665008.02.15
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 10496428.12.14
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37209916.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 16126326.07.14
Pescuit Canada adrian007 23221616.06.14
Pescuit in Belgia banber 842530.05.14
Pescuit spania bandolero 336013.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 258502.04.14
Pescuit Belgia pessor 8136227.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23235119.08.13
pescuit in Germania chiritar 19914209.08.13

Publicitate

pescuit in turcia dani_f1sh 12288301.08.13
Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13131417.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13290527.04.13
peste spada galateanul 138896216.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10282206.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12577827.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501853Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10285705.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181869529.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121424219.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28207422.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 0115614.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9264220.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4237902.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116641907.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111419203.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 089807.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2188809.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26308215.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38338411.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18700427.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408434803.02.11
pe ocean... xxflo 20185023.01.11
Caterinca pippacane 6131922.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21303302.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14256308.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66269821.09.10
Norocul unora.... ciby 12168609.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3527927.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0133419.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3129519.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14452717.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1214001.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16313331.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5341415.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8164002.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0118916.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25427905.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32821718.11.08





Pag: 1 2



Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2016 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii