Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 224
23-09-2014

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37151916.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 1690326.07.14
Pescuit Canada adrian007 23165116.06.14
Pescuit in Belgia banber 924330.05.14
Pescuit spania bandolero 323613.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 337002.04.14
Pescuit Belgia pessor 863027.03.14
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 9366404.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23192119.08.13
pescuit in Germania chiritar 19500009.08.13
pescuit in turcia dani_f1sh 12246101.08.13

Publicitate

Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13108317.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13131427.04.13
peste spada galateanul 138862816.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10155106.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12356527.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501714Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10229805.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181737929.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121142319.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28134022.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 085014.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9233020.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4227202.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116621907.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111358903.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 079207.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2160109.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26289715.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38325211.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18586927.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408283703.02.11
pe ocean... xxflo 20164323.01.11
Caterinca pippacane 6122022.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21270102.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14239608.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66252021.09.10
Norocul unora.... ciby 12156909.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3474627.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0117219.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3119519.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14407417.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1204801.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16296331.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5294415.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8147502.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0109716.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25369205.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32785618.11.08
Cu cormoranul la pescuit valipetre 1180029.09.08





Pag: 1 2




Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2014 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii