Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 204
23-08-2014

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37146016.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 1685926.07.14
Pescuit Canada adrian007 23160816.06.14
Pescuit in Belgia banber 922130.05.14
Pescuit spania bandolero 323313.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 334302.04.14
Pescuit Belgia pessor 858327.03.14
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 9362204.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23188319.08.13
pescuit in Germania chiritar 19483509.08.13
pescuit in turcia dani_f1sh 12242401.08.13

Publicitate

Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13104817.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13122727.04.13
peste spada galateanul 138859916.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10150406.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12342927.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501704Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10222105.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181717729.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121123919.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28131322.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 083114.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9229820.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4226602.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116620807.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111354603.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 078607.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2157909.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26289015.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38325011.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18581327.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408270603.02.11
pe ocean... xxflo 20162123.01.11
Caterinca pippacane 6121522.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21267502.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14239108.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66250321.09.10
Norocul unora.... ciby 12156409.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3469027.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0117019.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3119119.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14403517.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1204401.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16295231.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5291815.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8147302.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0109416.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25364505.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32780918.11.08
Cu cormoranul la pescuit valipetre 1178729.09.08





Pag: 1 2




Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2014 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii