Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 135
25-10-2014

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37153716.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 1692726.07.14
Pescuit Canada adrian007 23169316.06.14
Pescuit in Belgia banber 926030.05.14
Pescuit spania bandolero 324513.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 339302.04.14
Pescuit Belgia pessor 870327.03.14
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 9371704.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23194419.08.13
pescuit in Germania chiritar 19516509.08.13
pescuit in turcia dani_f1sh 12248301.08.13

Publicitate

Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13109217.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13141227.04.13
peste spada galateanul 138864916.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10163606.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12373727.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501720Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10233905.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181743229.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121155419.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28135422.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 086314.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9234820.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4227502.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116622307.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111362803.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 079607.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2161009.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26290415.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38325511.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18591227.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408290803.02.11
pe ocean... xxflo 20165323.01.11
Caterinca pippacane 6122322.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21270902.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14240008.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66253721.09.10
Norocul unora.... ciby 12157409.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3476327.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0117419.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3119719.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14408917.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1205101.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16296931.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5295715.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8148102.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0110116.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25372805.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32787518.11.08
Cu cormoranul la pescuit valipetre 1180129.09.08





Pag: 1 2




Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2014 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii