Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 222
26-06-2016

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
guvidul de Marea Neagra in Germania banber 664508.02.15
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 10491528.12.14
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37202316.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 16125226.07.14
Pescuit Canada adrian007 23219416.06.14
Pescuit in Belgia banber 841730.05.14
Pescuit spania bandolero 335913.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 258502.04.14
Pescuit Belgia pessor 8133127.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23232919.08.13
pescuit in Germania chiritar 19870509.08.13

Publicitate

pescuit in turcia dani_f1sh 12286501.08.13
Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13130617.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13283327.04.13
peste spada galateanul 138893616.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10278506.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12564527.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501844Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10284505.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181841029.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121405219.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28204322.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 0114314.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9263120.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4237902.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116641407.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111415503.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 089807.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2186009.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26308215.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38338111.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18693627.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408430803.02.11
pe ocean... xxflo 20185023.01.11
Caterinca pippacane 6131922.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21300602.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14255908.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66269121.09.10
Norocul unora.... ciby 12168609.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3524727.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0132219.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3129519.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14451617.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1214001.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16313131.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5339715.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8163802.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0118916.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25425605.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32819518.11.08





Pag: 1 2



Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2016 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii