Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 152
31-10-2014

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37154016.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 1693626.07.14
Pescuit Canada adrian007 23169816.06.14
Pescuit in Belgia banber 926130.05.14
Pescuit spania bandolero 324513.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 340002.04.14
Pescuit Belgia pessor 871427.03.14
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 9372304.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23194619.08.13
pescuit in Germania chiritar 19518709.08.13
pescuit in turcia dani_f1sh 12248401.08.13

Publicitate

Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13109717.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13142827.04.13
peste spada galateanul 138865916.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10164506.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12375927.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501722Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10234405.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181744829.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121158419.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28135622.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 086514.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9234920.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4227602.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116622807.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111363203.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 079907.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2161409.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26290615.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38325811.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18591827.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408292003.02.11
pe ocean... xxflo 20165423.01.11
Caterinca pippacane 6122622.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21271202.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14240208.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66253921.09.10
Norocul unora.... ciby 12157509.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3477127.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0117819.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3119719.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14409217.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1205201.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16297031.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5295815.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8148302.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0110116.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25373005.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32787918.11.08
Cu cormoranul la pescuit valipetre 1180629.09.08





Pag: 1 2




Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2014 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii