Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 216
01-10-2014

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37153016.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 1690926.07.14
Pescuit Canada adrian007 23166216.06.14
Pescuit in Belgia banber 924530.05.14
Pescuit spania bandolero 323913.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 338202.04.14
Pescuit Belgia pessor 864127.03.14
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 9367804.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23192519.08.13
pescuit in Germania chiritar 19503209.08.13
pescuit in turcia dani_f1sh 12247001.08.13

Publicitate

Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13108717.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13134127.04.13
peste spada galateanul 138863316.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10157506.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12360027.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501715Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10231205.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181741929.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121146519.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28134422.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 085314.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9233720.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4227302.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116622007.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111360003.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 079207.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2160409.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26290115.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38325311.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18588227.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408285603.02.11
pe ocean... xxflo 20164423.01.11
Caterinca pippacane 6122022.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21270302.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14239608.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66252721.09.10
Norocul unora.... ciby 12157009.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3475527.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0117319.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3119519.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14408017.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1204901.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16296431.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5294715.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8147702.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0109816.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25369905.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32786318.11.08
Cu cormoranul la pescuit valipetre 1180029.09.08





Pag: 1 2




Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2014 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii