Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 121
28-11-2014

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37155216.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 1694826.07.14
Pescuit Canada adrian007 23172716.06.14
Pescuit in Belgia banber 926830.05.14
Pescuit spania bandolero 324713.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 341402.04.14
Pescuit Belgia pessor 874327.03.14
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 9374904.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23196219.08.13
pescuit in Germania chiritar 19528109.08.13
pescuit in turcia dani_f1sh 12250001.08.13

Publicitate

Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13111017.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13148327.04.13
peste spada galateanul 138867616.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10169306.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12384027.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501726Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10236205.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181752229.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121167919.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28137522.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 089014.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9235920.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4228302.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116623707.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111366203.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 080107.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2162409.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26291215.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38326311.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18594027.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408299203.02.11
pe ocean... xxflo 20166523.01.11
Caterinca pippacane 6123322.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21272202.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14240608.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66254621.09.10
Norocul unora.... ciby 12157909.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3479327.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0118019.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3120319.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14411317.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1205501.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16297231.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5297815.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8149002.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0110816.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25375705.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32788418.11.08
Cu cormoranul la pescuit valipetre 1182329.09.08





Pag: 1 2




Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2014 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii