Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 263
24-07-2014

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 35119322.07.14
Pescuit Canada adrian007 23156116.06.14
Pescuit in Belgia banber 921030.05.14
Pescuit spania bandolero 322413.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 333902.04.14
Pescuit Belgia pessor 855027.03.14
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 9355704.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23183819.08.13
pescuit in Germania chiritar 19468009.08.13
pescuit in turcia dani_f1sh 12241101.08.13
Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13104217.05.13

Publicitate

pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13115327.04.13
peste spada galateanul 138857816.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10145606.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12330427.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501696Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10217705.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181715029.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121104219.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28129122.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 082314.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9228020.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4226302.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116619407.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111345303.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 078207.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2157209.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26287115.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38323811.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18576527.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408264203.02.11
pe ocean... xxflo 20161623.01.11
Caterinca pippacane 6121122.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21266402.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14239008.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66249421.09.10
Norocul unora.... ciby 12156209.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3457827.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0116319.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3118719.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14399817.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1204001.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16294531.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5290115.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8146602.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0109116.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25361405.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32777818.11.08
Cu cormoranul la pescuit valipetre 1178129.09.08
Clipe de neuitat/ filmulete din Spania Augustin 13351828.08.08





Pag: 1 2




Publicitate


Copyright © 1999 - 2013 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii