Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 243
01-09-2014

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37148316.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 1687626.07.14
Pescuit Canada adrian007 23161716.06.14
Pescuit in Belgia banber 923430.05.14
Pescuit spania bandolero 323513.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 335202.04.14
Pescuit Belgia pessor 860027.03.14
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 9363104.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23189119.08.13
pescuit in Germania chiritar 19488009.08.13
pescuit in turcia dani_f1sh 12244601.08.13

Publicitate

Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13106217.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13126327.04.13
peste spada galateanul 138861916.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10152206.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12346827.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501707Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10223805.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181725529.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121129319.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28131722.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 084014.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9230820.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4226802.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116621307.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111356903.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 078807.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2159009.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26289515.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38325011.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18583527.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408274603.02.11
pe ocean... xxflo 20163123.01.11
Caterinca pippacane 6121622.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21268602.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14239308.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66250521.09.10
Norocul unora.... ciby 12156409.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3471427.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0117119.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3119319.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14405017.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1204501.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16295831.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5292615.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8147302.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0109616.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25365405.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32782518.11.08
Cu cormoranul la pescuit valipetre 1179329.09.08





Pag: 1 2




Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2014 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii