Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 228
30-08-2016

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
guvidul de Marea Neagra in Germania banber 666308.02.15
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 10506228.12.14
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37225116.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 16131926.07.14
Pescuit Canada adrian007 23227316.06.14
Pescuit in Belgia banber 843130.05.14
Pescuit spania bandolero 336913.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 258502.04.14
Pescuit Belgia pessor 8143527.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23240419.08.13
pescuit in Germania chiritar 19987109.08.13

Publicitate

pescuit in turcia dani_f1sh 12289401.08.13
Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13132917.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13308827.04.13
peste spada galateanul 138902116.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10291606.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12608427.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501888Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10289605.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181943429.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121464219.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28216822.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 0118114.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9265620.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4238202.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116643507.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111428103.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 089807.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2192109.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26309415.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38339511.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18715327.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408443603.02.11
pe ocean... xxflo 20185023.01.11
Caterinca pippacane 6132122.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21312002.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14256408.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66271421.09.10
Norocul unora.... ciby 12169209.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3530627.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0136419.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3129619.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14455917.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1214001.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16314431.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5345015.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8164302.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0118916.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25438105.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32830218.11.08





Pag: 1 2



Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2016 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii