Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 107
17-01-2017

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Se cauta colaboratori externi :) petru 044401.10.16
guvidul de Marea Neagra in Germania banber 667708.02.15
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 10523228.12.14
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37243916.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 16143026.07.14
Pescuit Canada adrian007 23243416.06.14
Pescuit in Belgia banber 845930.05.14
Pescuit spania bandolero 338313.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 258802.04.14
Pescuit Belgia pessor 8156727.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23249019.08.13

Publicitate

pescuit in Germania chiritar 191160309.08.13
pescuit in turcia dani_f1sh 12294301.08.13
Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13136117.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13343827.04.13
peste spada galateanul 138914616.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10313306.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12681127.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501904Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10308905.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 182050429.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121539119.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28239522.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 0129314.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9272220.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4238302.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116646107.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111436403.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 090907.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2206809.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26309715.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38340011.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18767627.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408461303.02.11
pe ocean... xxflo 20186223.01.11
Caterinca pippacane 6132822.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21317202.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14257508.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66273621.09.10
Norocul unora.... ciby 12169509.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3533927.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0137119.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3129719.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14457717.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1214201.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16317031.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5356615.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8167202.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0119116.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25452105.05.09





Pag: 1 2



Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2016 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii