Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 183
29-04-2016

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
guvidul de Marea Neagra in Germania banber 664108.02.15
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 10476628.12.14
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37192416.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 16122526.07.14
Pescuit Canada adrian007 23216416.06.14
Pescuit in Belgia banber 840730.05.14
Pescuit spania bandolero 335813.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 258302.04.14
Pescuit Belgia pessor 8127627.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23227919.08.13
pescuit in Germania chiritar 19784909.08.13

Publicitate

pescuit in turcia dani_f1sh 12284001.08.13
Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13130217.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13266527.04.13
peste spada galateanul 138892116.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10265206.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12530327.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501836Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10282805.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181805129.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121366519.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28197822.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 0111914.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9261020.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4237802.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116640507.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111412603.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 089807.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2183509.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26307415.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38338011.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18672727.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408419803.02.11
pe ocean... xxflo 20184623.01.11
Caterinca pippacane 6131822.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21298402.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14255708.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66269021.09.10
Norocul unora.... ciby 12168509.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3519927.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0131119.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3129519.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14449217.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1214001.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16312031.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5335915.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8163702.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0118916.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25421405.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32815218.11.08





Pag: 1 2



Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2016 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii