Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 123
01-08-2014

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 1678526.07.14
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 35120422.07.14
Pescuit Canada adrian007 23157816.06.14
Pescuit in Belgia banber 921230.05.14
Pescuit spania bandolero 322713.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 333902.04.14
Pescuit Belgia pessor 855427.03.14
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 9357404.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23185319.08.13
pescuit in Germania chiritar 19471809.08.13
pescuit in turcia dani_f1sh 12241201.08.13

Publicitate

Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13104317.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13116727.04.13
peste spada galateanul 138858216.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10147006.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12334127.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501696Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10219005.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181715029.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121109919.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28129722.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 082414.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9228820.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4226402.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116619507.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111348403.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 078207.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2157309.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26287115.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38323911.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18578827.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408265603.02.11
pe ocean... xxflo 20161723.01.11
Caterinca pippacane 6121222.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21266702.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14239008.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66249521.09.10
Norocul unora.... ciby 12156209.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3460627.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0116419.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3118719.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14400817.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1204201.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16294731.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5290515.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8146702.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0109116.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25362205.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32779118.11.08
Cu cormoranul la pescuit valipetre 1178129.09.08





Pag: 1 2




Publicitate


Copyright © 1999 - 2013 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii