Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 112
27-04-2017

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Se cauta colaboratori externi :) petru 045601.10.16
guvidul de Marea Neagra in Germania banber 669708.02.15
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 10539928.12.14
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37263116.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 16149926.07.14
Pescuit Canada adrian007 23257216.06.14
Pescuit in Belgia banber 847730.05.14
Pescuit spania bandolero 338613.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 259102.04.14
Pescuit Belgia pessor 8165327.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23255719.08.13

Publicitate

pescuit in Germania chiritar 191327309.08.13
pescuit in turcia dani_f1sh 12299301.08.13
Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13138117.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13371327.04.13
peste spada galateanul 138920916.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10350706.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12753427.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501919Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10322605.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 182118729.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121617519.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28259222.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 0135414.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9281620.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4238702.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116646807.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111451003.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 091007.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2215409.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26311915.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38340211.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18836227.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408472903.02.11
pe ocean... xxflo 20186623.01.11
Caterinca pippacane 6132922.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21322902.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14258208.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66277621.09.10
Norocul unora.... ciby 12169709.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3540527.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0137419.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3129819.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14459817.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1214301.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16317331.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5365215.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8167602.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0119116.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25462005.05.09





Pag: 1 2



Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2017 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii