Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 301
23-04-2014

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Pescuit spania bandolero 317313.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 329702.04.14
Pescuit Belgia pessor 843227.03.14
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 9338304.03.14
Pescuit Canada adrian007 21140316.02.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23169319.08.13
pescuit in Germania chiritar 19412709.08.13
pescuit in turcia dani_f1sh 12234601.08.13
Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 1399917.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 1392227.04.13
peste spada galateanul 138850616.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10132706.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12277627.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501670Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10200405.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181649029.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121038019.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28123122.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 079114.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9220320.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4225502.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116616907.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111321103.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 077207.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2152509.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26284215.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38322111.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18555227.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408228703.02.11
pe ocean... xxflo 20158723.01.11
Caterinca pippacane 6120322.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21259602.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14237808.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66247921.09.10
Norocul unora.... ciby 12154309.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3435427.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0115119.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3117119.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14390517.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1202901.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16290731.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5283015.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8144202.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0107816.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25349705.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32768618.11.08
Cu cormoranul la pescuit valipetre 1176229.09.08
Clipe de neuitat/ filmulete din Spania Augustin 13350028.08.08
Palotas - fitofag 65 kg florinm76 5618702.06.08
Palotas - fitofag 65 kg florinm76 0234029.05.08





Pag: 1 2




Promo





Copyright © 1999 - 2013 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii