Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 46
21-11-2014

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37155116.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 1694126.07.14
Pescuit Canada adrian007 23172416.06.14
Pescuit in Belgia banber 926630.05.14
Pescuit spania bandolero 324713.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 341402.04.14
Pescuit Belgia pessor 873127.03.14
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 9373704.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23196019.08.13
pescuit in Germania chiritar 19525809.08.13
pescuit in turcia dani_f1sh 12249701.08.13

Publicitate

Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13110517.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13146827.04.13
peste spada galateanul 138867316.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10167806.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12383327.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501725Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10235405.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181751629.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121164119.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28137422.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 088714.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9235620.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4228002.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116623607.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111365703.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 080107.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2162309.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26291215.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38326311.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18593327.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408297303.02.11
pe ocean... xxflo 20165923.01.11
Caterinca pippacane 6123122.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21271902.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14240508.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66254321.09.10
Norocul unora.... ciby 12157809.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3478527.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0117919.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3120219.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14410817.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1205501.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16297131.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5297015.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8149002.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0110816.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25375105.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32788218.11.08
Cu cormoranul la pescuit valipetre 1181429.09.08





Pag: 1 2




Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2014 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii