Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 182
27-09-2016

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
guvidul de Marea Neagra in Germania banber 666608.02.15
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 10513628.12.14
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37233916.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 16135026.07.14
Pescuit Canada adrian007 23231516.06.14
Pescuit in Belgia banber 844630.05.14
Pescuit spania bandolero 336913.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 258802.04.14
Pescuit Belgia pessor 8148027.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23242019.08.13
pescuit in Germania chiritar 191049809.08.13

Publicitate

pescuit in turcia dani_f1sh 12290401.08.13
Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13134617.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13324527.04.13
peste spada galateanul 138908616.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10298906.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12639427.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501898Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10291305.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181980129.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121488319.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28224522.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 0119714.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9267920.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4238202.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116644107.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111430103.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 089807.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2195709.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26309415.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38339511.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18736927.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408448503.02.11
pe ocean... xxflo 20185223.01.11
Caterinca pippacane 6132322.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21313902.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14256408.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66271621.09.10
Norocul unora.... ciby 12169309.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3532527.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0136619.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3129619.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14456617.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1214001.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16314731.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5348815.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8166002.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0118916.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25439505.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32832818.11.08





Pag: 1 2



Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2016 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii