Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 168
30-01-2015

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 10415328.12.14
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37159416.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 1699726.07.14
Pescuit Canada adrian007 23178416.06.14
Pescuit in Belgia banber 828830.05.14
Pescuit spania bandolero 326213.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 343802.04.14
Pescuit Belgia pessor 879027.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23199419.08.13
pescuit in Germania chiritar 19550809.08.13
pescuit in turcia dani_f1sh 12253301.08.13

Publicitate

Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13113417.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13158927.04.13
peste spada galateanul 138870416.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10180606.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12400327.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501740Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10243005.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181759429.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121197619.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28140722.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 091214.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9239420.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4228502.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116625107.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111371903.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 080607.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2165809.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26292215.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38327111.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18600727.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408315303.02.11
pe ocean... xxflo 20168923.01.11
Caterinca pippacane 6123922.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21275102.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14242308.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66256321.09.10
Norocul unora.... ciby 12159109.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3484527.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0119019.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3121119.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14417217.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1205801.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16299031.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5304715.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8150202.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0111416.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25381605.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32791118.11.08
Cu cormoranul la pescuit valipetre 1185629.09.08





Pag: 1 2




Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2015 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii