Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 90
20-12-2014

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37156416.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 1696326.07.14
Pescuit Canada adrian007 23175016.06.14
Pescuit in Belgia banber 927530.05.14
Pescuit spania bandolero 325313.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 342702.04.14
Pescuit Belgia pessor 875527.03.14
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 9376104.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23197119.08.13
pescuit in Germania chiritar 19531609.08.13
pescuit in turcia dani_f1sh 12250701.08.13

Publicitate

Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13111817.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13150927.04.13
peste spada galateanul 138868716.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10172906.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12387927.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501735Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10238405.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181755029.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121178519.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28138722.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 090114.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9237620.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4228402.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116624507.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111367303.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 080307.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2163309.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26291615.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38326611.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18595127.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408304903.02.11
pe ocean... xxflo 20167523.01.11
Caterinca pippacane 6123422.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21272802.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14241308.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66255921.09.10
Norocul unora.... ciby 12158409.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3481027.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0118219.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3120719.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14412717.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1205601.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16298031.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5300715.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8149502.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0111016.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25378105.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32789818.11.08
Cu cormoranul la pescuit valipetre 1182729.09.08





Pag: 1 2




Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2014 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii