Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 95
25-05-2016

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
guvidul de Marea Neagra in Germania banber 664208.02.15
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 10485028.12.14
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37195916.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 16124426.07.14
Pescuit Canada adrian007 23217916.06.14
Pescuit in Belgia banber 841330.05.14
Pescuit spania bandolero 335913.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 258502.04.14
Pescuit Belgia pessor 8130827.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23230719.08.13
pescuit in Germania chiritar 19827309.08.13

Publicitate

pescuit in turcia dani_f1sh 12284901.08.13
Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13130217.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13274627.04.13
peste spada galateanul 138892316.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10271906.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12549227.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501836Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10283405.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181817529.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121382519.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28200122.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 0112714.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9261820.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4237902.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116640807.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111414303.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 089807.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2184009.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26307615.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38338011.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18682827.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408424303.02.11
pe ocean... xxflo 20184623.01.11
Caterinca pippacane 6131822.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21298602.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14255908.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66269021.09.10
Norocul unora.... ciby 12168609.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3521527.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0131519.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3129519.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14449817.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1214001.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16312531.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5338115.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8163802.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0118916.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25423605.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32816218.11.08





Pag: 1 2





Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2016 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii