Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 70
22-10-2014

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Pescuit pe mapamond



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Un alt gen de pescuit sportiv ! banber 37153616.08.14
Pescuit pe Dunare la vecinii maghiari uled 1692326.07.14
Pescuit Canada adrian007 23168616.06.14
Pescuit in Belgia banber 926030.05.14
Pescuit spania bandolero 324313.04.14
Scobari vs platici, morunasi adrian2014 339102.04.14
Pescuit Belgia pessor 868927.03.14
Pescuit in Austria-Wiena cornelino 9371204.03.14
Pescuit la Platamonas, grecia cezar.ch 23194419.08.13
pescuit in Germania chiritar 19515409.08.13
pescuit in turcia dani_f1sh 12248301.08.13

Publicitate

Pescuit in Canada, merita vazut !!! banber 13109217.05.13
pescuit pe canal Ninove - Belgia cezy 13140527.04.13
peste spada galateanul 138864716.11.12
stie cineva legislatia din germania? daikon 10163206.11.12
Pescuit in Belgia mufac 12371027.09.12
Pescuit marin in Spania 2 banber 501717Inchis
Pescuit si campionat pe Ebro teodorescu 10233405.06.12
Pescuit in Mediterana claude32 181743229.05.12
norvegia...momeala pentru marea nordului raz18 121154519.05.12
Pescuit La Marea Nordului (Anglia) bau.bau 28135422.04.12
Pescuit in Tenerife...la romani ! nmmarine 086214.04.12
pescuit in Italia, Lacul Conza pescarul33 9234820.02.12
Pescuim pe unde apucam !!! ionexu 4227502.02.12
Pescuit in Lake St. Clair (Michigan) olteanca 116622207.11.11
pescuit cu cazare in Ungaria? bogus75ro 111362703.11.11
Pescuit pe mapamond... olteanu 079607.09.11
Pescuit in Spania - Benidorm; Alicante petru 2160809.08.11
Pescuit in concediu florentiu 26290415.07.11
Romanul face dezastru peste tot !!! pescarul33 38325511.05.11
Pescuit in Franta Augustin 18591127.03.11
Scheme pentru pescuitul la somn Augustin 408289703.02.11
pe ocean... xxflo 20165023.01.11
Caterinca pippacane 6122322.01.11
Muntenegru - Lacul Skadar / Golful Kotor emilsavu 21270802.12.10
Crapii bavarezi... criistian 14239908.11.10
Pescuit marin in Spania banber 66253121.09.10
Norocul unora.... ciby 12157409.09.10
Pescuit maritim - Thassos, Grecia ardox 3476227.08.10
Pescuit in Bulgaria ardox 0117419.07.10
Adevarati pescari, respect ! banber 3119719.06.10
Vacanta de pescuit ardox 14408817.05.10
pescuit la somn in spania ovi_uk 1205101.01.10
Pescari in Spania / articole Augustin 16296831.12.09
Pescuit in tarile nordice Vladmat 5295415.07.09
Pastravii austrieci din...Bavaria criistian 8148002.06.09
pescuit de mare clasa,concursuri,vacanta asuciu27 0110116.05.09
Ecologie Stonze !!!! Augustin 25372705.05.09
Pescuit marin/tehnici si capturi Augustin 32787118.11.08
Cu cormoranul la pescuit valipetre 1180129.09.08





Pag: 1 2




Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2014 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii