Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 134
21-01-2018

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Toate



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Dacii, stramosii romanilor? dalearober 13305650421.01.18
Centenarul unirii - Dumnezeu este roman! tiberiu_n 48180921.01.18
Suntem printre cei mai primitivi pescari din lume Tiberiu_N 42411420.01.18
Federatia Romana de Pescuit Sportiv (FRPS) tiberiu_n 45428619.01.18
Permis ANPA 2018 dalearober 1291095319.01.18
Un nou īnceput pentru Romānia cezar.ch 226212284319.01.18
Zonele cu cele mai cunoscute balti de pescuit din Romania drag 34215218.01.18
Obtinere viza pescuit granita(PG) danmarian 452162617.01.18
Eminescu...si atāt dalearober 72435516.01.18
Bucuraţi-vă prieteni,pescari! liviu100 4417480615.01.18
Pescuitul - SPORT ori PSEUDOSPORT? tiberiu_n 39272115.01.18

Publicitate

Marea, portul si inamicii tiberiu_n 23015.01.18
Pescuitul vazut din drona drag 5100414.01.18
Romania vs. Germania - Capitolul: Mentalitate tiberiu_n 51290913.01.18
INVITAȚIE LA DIALOG FRPS 9565971212.01.18
Licenta Pescar Sportiv - la ce ajuta? Tiberiu_N 3322100210.01.18
DIMBOVITA metropolitana rechinache 391204410.01.18
Un pas mare spre normalitate si civilizatie Bravo Malin ! ahhab 2033365709.01.18
Pescuit la Mila 23 gigantfish 88633548409.01.18
Sa mai si radem un pic tiberiu_n 422209.01.18
PROHIBITIE 2018 Andrei_ghe 13362008.01.18
Angling 2018 - Capturi, Specii, Amintiri tiberiu_n 1082006.01.18
Revelionul pescarilor 2018 ionpescaru 25605.01.18
Exemplu de pasiune, sportivitate si comportament ! Sacalu9 130105.01.18
pescuit dunare din barca sau de pe mal danipesk 331038105.01.18
Asociatie sau ONG bodnar 1167604.01.18
Pescuit la hoit de caine Tiberiu_N 21263303.01.18
Peridoc Romik 335603.01.18
Revelion 2018 -> Sfat sincer, ca intre barbati.. mr_popescu 852531.12.17
Taxarea vs. Folosirea corecta a fondurilor tiberiu_n 25121230.12.17
Pescarii est europeni interzisi la o pescarie din Anglia petre_n 145428.12.17
Sugestie pt. impodobirea bradului Tiberiu_N 327924.12.17
Permisul de pescuit pe 2017 petrescug 190419958621.12.17
5 Cai cu kila? RyanRo 12165014.12.17
Pescuit oblete statedan 601024112.12.17
Icre crap chinezesc !!! batman 161018812.12.17
Pescuitul incotro ?..... kessler 24401010.12.17
Strāngere cort Tazmanian 4110510.12.17
Carasul de Ignat statedan 57003.12.17
La Mulți Ani ROMĀNIA ! liviu100 519801.12.17
Banc feugen 124611479730.11.17
Recomandare lansetă crap Hamradio 244428.11.17
Un alt pas spre normalitate !!! .De mare bun simt. forgodorin 797024.11.17
Inchiriere barca Murighiol mihai_blp 233522.11.17
Propuneri de masuri menite intrarii in normalitate in Delta forgodorin 255621.11.17
cum fac eu nada pt. oblete statedan 18162520.11.17
Pescuit clean GTIOSAPPLE 239118.11.17
Verificati-va facturile de la Telekom Mihai_blp 399908.11.17
Balta Nicula Stefanesti Calarasi dalearober 1104802.11.17
Pescuit stiuca marush 2132602.11.17








Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2017 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii