Logo Pescuit pescar fish fishing crap  rapitor
Contul meu Forum Chat Retea
Vizitatori online: 62
18-01-2018

Forum Pescuitul.ro
Locul unde poti intreba si primi raspunsurile cautate


Domenii: ......... .

Prima pagina a forumului Propune subiect nou Top 20 subiecte |Proiectul Baltile noastre |Unde am pescuit |Anunturi |

Domeniul selectat: Toate



Subiect Postat de Raspunsuri Vizualizari Ultimul_mesaj
Permis ANPA 2018 dalearober 114847118.01.18
Zonele cu cele mai cunoscute balti de pescuit din Romania drag 33174618.01.18
Centenarul unirii - Dumnezeu este roman! tiberiu_n 38119317.01.18
Respect pentru crapul de dunare ionpescaru 8548068617.01.18
Dacii, stramosii romanilor? dalearober 13295645017.01.18
Un nou īnceput pentru Romānia cezar.ch 225812222817.01.18
Obtinere viza pescuit granita(PG) danmarian 452138417.01.18
Eminescu...si atāt dalearober 72433916.01.18
Bucuraţi-vă prieteni,pescari! liviu100 4417469215.01.18
Pescuitul - SPORT ori PSEUDOSPORT? tiberiu_n 39270815.01.18
Marea, portul si inamicii tiberiu_n 22615.01.18

Publicitate

Federatia Romana de Pescuit Sportiv (FRPS) tiberiu_n 43372914.01.18
Pescuitul vazut din drona drag 5100114.01.18
Romania vs. Germania - Capitolul: Mentalitate tiberiu_n 51290313.01.18
INVITAȚIE LA DIALOG FRPS 9565970012.01.18
Licenta Pescar Sportiv - la ce ajuta? Tiberiu_N 3322096910.01.18
DIMBOVITA metropolitana rechinache 391203410.01.18
Un pas mare spre normalitate si civilizatie Bravo Malin ! ahhab 2033359509.01.18
Pescuit la Mila 23 gigantfish 88633539109.01.18
Sa mai si radem un pic tiberiu_n 421409.01.18
PROHIBITIE 2018 Andrei_ghe 13356608.01.18
Suntem printre cei mai primitivi pescari din lume Tiberiu_N 34326707.01.18
Angling 2018 - Capturi, Specii, Amintiri tiberiu_n 1082006.01.18
Revelionul pescarilor 2018 ionpescaru 25205.01.18
Exemplu de pasiune, sportivitate si comportament ! Sacalu9 129805.01.18
pescuit dunare din barca sau de pe mal danipesk 331035705.01.18
Asociatie sau ONG bodnar 1167604.01.18
Pescuit la hoit de caine Tiberiu_N 21262203.01.18
Peridoc Romik 335603.01.18
Revelion 2018 -> Sfat sincer, ca intre barbati.. mr_popescu 852131.12.17
Taxarea vs. Folosirea corecta a fondurilor tiberiu_n 25120930.12.17
Pescarii est europeni interzisi la o pescarie din Anglia petre_n 145428.12.17
Sugestie pt. impodobirea bradului Tiberiu_N 327924.12.17
Permisul de pescuit pe 2017 petrescug 190419956821.12.17
5 Cai cu kila? RyanRo 12163414.12.17
Pescuit oblete statedan 601024112.12.17
Icre crap chinezesc !!! batman 161017712.12.17
Pescuitul incotro ?..... kessler 24401010.12.17
Strāngere cort Tazmanian 4110510.12.17
Carasul de Ignat statedan 57003.12.17
La Mulți Ani ROMĀNIA ! liviu100 519801.12.17
Banc feugen 124611479630.11.17
Recomandare lansetă crap Hamradio 244428.11.17
Un alt pas spre normalitate !!! .De mare bun simt. forgodorin 797024.11.17
Inchiriere barca Murighiol mihai_blp 233522.11.17
Propuneri de masuri menite intrarii in normalitate in Delta forgodorin 255221.11.17
cum fac eu nada pt. oblete statedan 18162520.11.17
Pescuit clean GTIOSAPPLE 239118.11.17
Verificati-va facturile de la Telekom Mihai_blp 399908.11.17
Balta Nicula Stefanesti Calarasi dalearober 1104802.11.17








Publicitate


WWW.pescuitul.ro este marca inregistrata cu nr. 129008 (vezi marca). Copyright © 1999 - 2017 Gheorghe Ion - Toate drepturile rezervate
Site administrat de: Gheorghe Alexandru Ion PFA, CUI: 25286162, Reg. Com. F40/1331/2009.
Termeni si conditii de utilizare site. Confidentialitate Protectia cumparatorului


Serviciile site-ul nostru sunt oferite apeland la ajutorul Cookie-urilor. Prin continuarea utilizarii serviciilor noastre,
acceptati implicit si neconditionat modul in care utilizam cookie-urile. Aflati mai multe detalii